Publikacja na portalu Publikatornia.pl jest wyzwaniem
zarówno dla Ciebie, jak i dla nas.


Jak to działa?
Chcesz wydać własną książkę? Nic prostszego
Publikacja Twojej książki to początek fascynującej przygody, dlatego cieszymy się, że będziemy mogli przeżyć ją razem z Tobą. Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób i kiedy wydasz swoją twórczość. Sam możesz ustalić cenę swojej książki, jej wygląd oraz to czy będzie dostępna w formie drukowanej, e – booka czy obu tych opcjach.


Jak to działa?
Stwórz plik pdf z treścią książki, zaprojektuj okładkę i dodaj całość do naszej wirtualnej księgarni. Jeśli chcesz, aby Twoja książka ukazała się w formie drukowanej pomożemy Ci zadbać o jej jakość, tak aby Twoje dzieło było jak najlepsze. W ramach naszych usług sprawdzimy poprawność językową i stylistyczną Twoich tekstów, naniesiemy niezbędne korekty. Pomożemy Ci stworzyć profesjonalny i wyjątkowy projekt okładki, a także ją wypromujemy i zaplanujemy działania marketingowe.


Zostań swoim wydawcą i zarabiaj na swojej pasji!
Każdy sprzedany egzemplarz Twojej publikacji przekłada się na stan Twojego konta. Sam ustalasz wysokość swojego honorarium a zasady jego obliczenia są bardzo proste: 70% ceny końcowej e-booka to Twoje wynagrodzenie. Aby zwiększyć zainteresowanie elektronicznymi wersjami książek, udostępniliśmy użytkownikom możliwość określenia ceny minimalnej, za którą są gotowi sprzedać swojego e-booka. Kupujący zawsze może podnieść zaproponowaną cenę i zapłacić za Twoją twórczość więcej. Oczywiście w takim przypadku również 70% ceny końcowej zasila Twoje konto. Jeśli określisz cenę elektronicznej wersji Twojej publikacji na poziomie 3 zł, to 70% tej ceny, czyli 2,10 zł będzie wraz z każdym zakupem wpływało na Twoje konto na portalu. Jeśli kupujący zdecyduje się zapłacić za nią więcej, otrzymasz odpowiednio proporcjonalnie większe honorarium. Pamiętaj, wydanie przez Ciebie książki w formie e-booka jest zupełnie bezpłatne.

Jeśli chodzi o książki wydawane w formie drukowanej, to do ceny podstawowej wersji drukowanej książki możesz doliczyć 30% swojego honorarium. Załóżmy, że automatycznie wyliczona cena na druk Twojej książki wynosi 25 zł – możesz tę cenę podnieść o 30% do poziomu 32,50 zł, a wraz z każdym zakupem na Twoje konto na portalu będzie trafiać 7,50 zł. Koszty druku możesz łatwo obliczyć za pomocą kalkulatora druku i wybrać odpowiedni dla Ciebie pakiet. Stan swojego konta możesz na bieżąco sprawdzać na portalu – wszystkie transakcje kupna Twojej publikacji są od razu odnotowywane na Twoim koncie na portalu.

Po zgromadzeniu minimum 50 zł, możesz wypłacić swoje środki wprost na konto bankowe – żadnych umów i zbędnych formalności.


Wydanie książki w formie e-booka jest bezpłatne