Strony WWW dawniej i dziś

Kiedy przyjrzymy się temu, jak strony internetowe wyglądały powiedzmy 10 lat temu i teraz, to zauważymy bardzo wiele różnic. Jakich? Oto najbardziej widoczne przykłady. Od razu zaznaczamy, że pominięte zostaną wszelkiego rodzaju kwestie, które związane są z możliwościami technicznymi – skupimy się http://metryicentymetry.pl przede wszystkim na kwestiach wizualnych. Po pierwsze, zmienił się sam układ stron. Dziś rzadko kiedy ludzie decydują się na to, by tworzyć stronę z milionami zakładek różnego rodzaju – strony są dziś zazwyczaj o wiele uboższe w treści i mniej przeładowane.

https://www.margo-antczak.pl/pl/produkty/lyzki-podsiebierne-do-koparek style="text-align: center; width: 100%; margin: auto;">

Zawierają tylko i wyłącznie tyle informacji, ile jest potrzebnych, by uzyskać dobre efekty działania. Po drugie, zmienił się sam układ i estetyka – strony są dzisiaj o wiele mniej skomplikowane – stawia się na elegancką prostotę, ponieważ to ona przynieść może najlepsze efekty pod każdym względem. Zapomina się więc na przykład o krzykliwych czcionkach, czy też banerach, stawiając na stonowane i proste kolory, które dają znacznie więcej przejrzystości i zwiększają komunikatywność samej witryny.
Autor: